быстрый займ на карту с плохой кредитной историей

O firmie

ZIELONO MI to pracownia architektury krajobrazu, specjalizująca się w projektowaniu i urządzaniu ogrodów i terenów zieleni zarówno dla klientów prywatnych, jak i inwestorów publicznych.

W naszych działaniach promujemy funkcjonalność, wygodę i jednocześnie nowatorskie rozwiązania. Zależy nam, żeby każdy realizowany przez nas ogród miał swój niepowtarzalny klimat, był integralną częścią otoczenia, podkreślając jego walory i w pełni oddając niepowtarzalny charakter projektowanego miejsca. Znając Państwa oczekiwania, zaaranżujemy przestrzeń i zadbamy o odpowiedni dobór roślin tak, aby ogród miał własny styl, odpowiadający Państwa upodobaniom i sposobowi spędzania wolnego czasu.

 

Agnieszka Puszko – projektantka i właścicielka firmy.

Wiedzę związaną z projektowaniem i zakładaniem ogrodów zyskała na wydziale Architektury Krajobrazu na warszawskim SGGW. Jest entuzjastką naturalizmu i harmonii. Zamiłowanie i zaangażowanie do tego co robi przekłada się na jakość oferowanych usług. W firmie zajmuje się organizacją pracy, relacją z klientami oraz projektowaniem ogrodów. Do każdego tematu podchodzi indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Kocha swoją pracę, dlatego cieszy ją każde nowe wyzwanie, służąc swoją pomocą i radą.

Ryszard Ryszard Gieparda – kierownik zespołu realizacji.

Znajomość sztuki ogrodowej, wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm  skutkują solidną realizacją projektów kompleksowego zagospodarowania terenów zielonych. W firmie kieruje zespołem wykonawczym, do zadań którego zależy: niwelacja terenu, prace ziemne, zakładanie i rekultywacja trawników, rozprowadzenie  i montaż systemu nawadniania, oczka wodne, budowa małej architektury, wykonanie instalacji odprowadzenia wody deszczowej, wykonanie instalacji oświetlenia ogrodowego oraz nasadzenia roślinne. Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność skutkuje dobrą relacją z klientami, a umiejętność organizacji pracy, pozwala mu na budowanie dobrych relacji w zespole i skuteczne działanie.

Anna Banasiak (Godlewska) – kierownik zespołu pielęgnacji.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz SGGW. Rośliny to jej pasja, zarówno zawodowo jak i hobbystycznie. Szczególne zainteresowanie fizjologią roślin, zagadnieniami nawożenia oraz gleboznawstwem pozwala na tworzenie mieszanek podłoży, planów nawożenia oraz sprawne reagowanie na choroby.
Inspiruje się naturalnymi zbiorowiskami, kwitnącymi roślinami oraz ogrodami japońskimi. Zdolności artystyczne dodatkowo pomagają przy modernizacjach i rearanżacjach ogrodów. Lubi opowiadać o roślinach i pokazywać ich piękno. Dzięki temu oraz wyjątkowo pozytywnemu nastawieniu, współpraca z klientami jest serdeczna i profesjonalna.

 

Główny obszar naszego działania to województwo mazowieckie. Obecnie większość naszych klientów to mieszkańcy Gminy Izabelin, Stare Babice, Łomianki, Ożarowa Mazowieckiego oraz Warszawy.
Daj nam o siebie zadbać. Współpraca z nami to sama przyjemność.
Nasza oferta